whatsapp destek

Mobil ödeme ile Instagram Takipçi Satın Alma - Instina.com

mobil ödeme ile instagram takipçi al

Mobil ödeme ile ödeme yaparak instagram takipçi almak için ihtiyacınız olan tek şey bir adet kontörlü veya faturalı hat. Türk telekom, Turkcell veya Vodafone gibi Türkiye'nin ileri gelen operatörleri ile mobil ödeme yapabilir ve Türk takipçi satın alabilirsiniz.

Mobil Ödeme ile Instagram takipçi satın almak için tıklayın.

Mobil ödeme (kontörlü ve fatura) ile nasıl alınır?

 1. Almak istediğiniz takipçi paketini instina.com ana sayfasından seçin.
 2. Gerekli bilgileri doldurun ve yükleme yapılacak hesabın bilgilerini girin.
 3. Ödeme yöntemi olarak mobil ödeme seçin.
 4. Ardından numaranızı yazarak ödemeyi tamamlayın.
 5. Arkanıza yaslanın ve takipçilerin gelmesini izleyin.

Takipçi ücreti dışında alınan diğer ücretler bizim değil operatörlerin sizden aldığı ücretlerdir. Mobil ödeme ile Instagram takipçi aldığınız da ek ücretler ile karşılaşabilirsiniz. Bu ücretler size ödeme yapmadan önce bildirilir ve asla sizden izinsiz ödeme alınmaz.

Mobil ödeme işlemi güvenli mi? Ödeme sadece 1 kere mi yapılıyor?

Ödeme alma işlemi Türkiye'nin en güvenli alt yapısı kullanılarak yapılmaktadır ve %100 güvenlidir. Takipçi ödemesini sadece bir kez yaparsınız ve bir daha sizden ücret istenmez veya ücret alınmaz. Sitemizden alınan takipçiler tamamen Türk takipçilerdir ve hesabınıza zarar vermez.

Birinci önceliğimiz her zaman sizin güvenliğinizdir. 4 senedir aktif olarak hizmet veren sadecetakipciorg sitesi her zaman sizlere kolaylık sağlamak için uğraşmaktadır. Asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz. Mobil ödeme kolaylığı ile Türkiye'de bir ilki de sizlere sunduk.

Yaptığımız işlemin katkısı olacak mı?

Gelen kişiler asla bot kişiler olmadıkları için verdiğiniz ücretin karşılığını %100 alıcaksınız. Gelen kişiler tamamen gerçek Türk kişiler ve bu sayede beğenilerinizin arttığı gibi yaptığınız tüm paylaşımlar artık daha fazla kişiye ulaşıcak. Emin olun bu size bağımlılık yapıcak ve sürekli yeni paylaşımlar yapmak isteyeceksiniz. Mobil ödeme ile aldığınız Instagram türk takipçiler aktif olduğu için bu ilgi sizi şımartabilir.

 • Tamamen gerçek kişiler ile etkileşime geçme fırsatı.
 • Artan beğeniler ile artan ilgi.
 • Mobil ödeme Instagram takipçi alma imkanı.
 • Türkiye'nin her yerinden gerçek türk kişiler.
 • Daha fazla keşfete çıkma oranı ve daha fazla kişiyle takipleşme fırsatını yakalayın.
 • Satış yapan bir profil iseniz satışlarınızda gözle görülür bir artış. Eğer satış yapmıyorsanız bireysel profilinize reklam alarak gelir elde etme imkanı sağlayın.
 • Daha fazla etkileşim ile birlikte satış profilleri için müşterilere daha ilk bakışta güven verirsiniz.